ضمانت اصالت کالا

ضمانت اصالت کالا

 

از آنجایی که تمامی محصولات ارائه‌ شده توسط فروشگاه اینترنتی پارسا کامپیوتر ، محصولات اورجینال به همراه گارانتی معتبر می‌باشند، شما نگرانی از بابت دخل و تصرف در هولوگرام نصب‌ شده بر روی محصولات عرضه‌ شده توسط جهان بازار نخواهید داشت.

 


 

تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی  پارسا ، از طریق شرکت‌ های معتبر واردات کالا و با پیروی از قوانین معتبر کشور، وارد شده است. از این رو شما هیچگونه نگرانی از بابت معتبر بودن محصول خریداری‌ شده نداشته باشید.

 

در هنگام خرید محصول تنها به وبسایت جهان بازار مراجعه کنید. زیرا شرکت‌ های بسیاری وجود دارند که به صورت جعلی کالاهای مشابه با محصولات اورجینال ارائه شده را از طریق راه‌ های غیرقانونی وارد کشور کرده و به فروش می‌رسانند.

 

در هنگام خرید محصولات دقت داشته باشید که برند محصول، در واقع تعیین‌ کننده کیفیت آن محصول خواهد بود و ذکر کشور سازنده محصول دلیل بر معتبر و اورجینال بودن کالای موردنظر نمی­باشد.


تیم ما به شما توصیه می‌کند که با خرید محصولات با کیفیت و اورجینال، علاوه بر پیشگیری از ورود کالای قاچاق به کشور، از بالاترین کیفیت ارائه‌ شده توسط تیم‌های سازنده کالا نیز برخوردار شوید.
 

هم­چنین شما می‌توانید در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در کالای ارسال‌ شده، با گارانتی ارائه‌ شده تماس بگیرید. تا گارانتی مدنظر، نسبت به رفع هر گونه مشکلی برای محصول خریداری شده اقدام نماید.